PANDEMİ BİLGİLENDİRMESİ

Tesis genelinde insan temasının yoğun olduğu yüzeyler, kapı kolları, tezgah üstleri ve tuvaletler düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Tüm müşterilerimizin işletmemizde rahatlıkla ulaşabileceği noktalarda Sağlık Bakanlığı onaylı alkol bazlı El dezenfektanları ve 14 kural bilgilendirilmesi bulunmaktadır.

Personelin işe geliş ve gidişlerinde vücut ısıları ölçülüp kayıt altına alınmaktadır.

Çalışanların işe giriş ve çıkışlarında, kişisel koruyucu ekipman ve hijyen malzemesi kullanmalarına, fiziksel temasın azaltılmasına ve sosyal mesafenin korunmasına yönelik önlemler alınmıştır.

Restoranımızda 1,5 mt. Sosyal mesafe kuralına göre masa düzenlememiz yapılmıştır. Her müşteri sonrasında masa ve sandalye dezenfekte edilmektedir.

Otel misafirlerimizin kahvaltı ve öğlen akşam yemeklerini kendi teraslarında alabileceklerdir.

Havuz başında şezlonglarımız sürekli dezenfekte edilip, 1,5 mt. Kuralına uygun düzenlenmiştir.

MİSAFİRLERİN OTEL GİRİŞİ

Otel girişimizde El dezenfektanı ve kapı girişimizde hijyen paspası bulunmaktadır.

Misafirlerimizin otel girişinde vücut ateşleri ölçülüp kayıt altına alınmaktadır.

ODA TEMİZLİĞİ

Günlük oda bakımlarında ve çıkış yapan odaların temizliğinde televizyon ve klima kumandaları ve genel alan dezenfektanı yapılmaktadır.

Odalarımız normal sürecinde de olduğu gibi tüm hijyen kurallarına uygun olarak temizlenip, doğal yöntemlerle sürekli havalandırılmaktadır.

Tüm havlu ve tek kullanımlık oda malzemeleri dolap içlerinde kapalı olarak bulunmaktadır.

Odalarımızdaki kilimlerimizi Covid-19 sebebi ile kaldırılmıştır.

Otelimizde bulunan tüm klimalarımızın periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Her oda çıkışında ise filtreleri yıkanmaktadır.

Beliz’i Boutique Hotel ve Köyce restoran olarak 6 dönüm arazi içerisinde doğa ile iç içe olduğumuz için genel alan dahil sosyal mesafe ve hijyen kuralları, covid-19 dönemi öncesi de işletmemizin en hassas olduğu konudur. Bu dönem içerisinde sadece maske, siperlik, ateş ölçer gibi ilave önlemlerimizi aldık.