Otel Kuralları

CHECK-IN / CHECK OUT

Otelimizden çıkışlar saat 12:00’a kadar yapılmakta, girişler ise saat 14:00’dan itibaren başlamaktadır. Saat 12:00’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.

Tesisimiz siz değerli misafirlerimiz ve tüm çalışanlarımızın güvenliği için tüm Covid-19 hijyen tedbirlerinizi almış bulunmaktadır.

LATE CHECK OUT / GEÇ ÇIKIŞ

Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç check out talebiniz kabul edildiği takdirde eğer müsait ise kendi odanız 17:00’a kadar adınıza satışa kapatılmaktadır. Geç çıkış talepleri için yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

EARLY CHECK-IN / ERKEN GİRİŞ

Otelimize 14:00’dan daha erken bir saatte giriş yapmak istemeniz durumunda, oda müsaitliğine binaen misafirlerimiz derhal odalarına yerleşebilmektedirler. Erken girişlerde kahvaltı talepleri masa müsaitliğimize bağlı olduğundan önceden rezervasyon gereklidir ve ekstra ücretine tabiidir.

DIŞARIDAN SATIN ALINAN GIDA MADDELERİ HAKINDA

Otelimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemekte, dışarıdan satın alınan gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı otelimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

REZERVASYON GÜVENLİĞİ

Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan "Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları" gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına rezervasyon alındığı anda odanız satışa kapatılarak başka bir misafire çifte satış şansı engellenmektedir.

REZERVASYON ŞARTLARI

Odanız adınıza satışa kapatıldığından ötürü, toplam konaklama ücretinin %50'sinin kaparo ödemesi olarak garantilenmesi gerekmektedir. Ön Ödeme rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde yapılmadığı takdirde ön rezervasyonunuz otomatik olarak iptal edilmektedir.

İPTAL İADE KURALLARI

9 Odalı butik otelimizde konaklama tarihinize 14 gün kalaya kadar rezervasyon iptalinizde ödemiş olduğunuz ön ödeme tutarı geri iade edilmemektedir.

14 günden daha az bir süre kaldığında ise herhangi bir iptal ya da iade talebi kabul edilmemekte olup, konaklama bedelinizin tamamı tahsil edilmektedir. Kullanılmayan rezervasyonlar ya da erken ayrılışlarda toplam konaklama bedeli tahsil edilmekte ve herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto yapılmamaktadır. Otel işletmemize rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, rezervasyon ödemelerini gerçekleştirmekle, otel kurallarımızı kabul etmiş oldukları muteber sayılmaktadır.