Restaurant

Köyce Teras Restoran…

Köyce Teras Restaurantımız hem otel misafirlerimizin hemde dışarıdan gelen misafirlerimize hizmet veriyor. Sabah kahvaltı servisi ile başlayıp öğlen ve akşam yemeği ile devam ediyor.

Birbirinden nefis Ege otları ile hazırladığımız tatlarımız bir yana, yeni nesil meyhane anlayışıyla hem et hem de balıkta yarımadada elimize su döktürmeyiz.

Doğrudan çevredeki yerel balıkçılardan sağladığımız taze balık, deniz mahsulleri ve sizler için özenle hazırlanan etlerimizle şefimizin yerel kaynaklar ile hazırladığı taze mezelerimizden oluşan otantik ve yerel esintili Urla lezzetlerini unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyoruz.

Güne güzel bir kahvaltı ile mi başlamak istiyorsunuz?

Bahçemizin meyvelerinden yaptığımız reçel çeşitleri, zeytin ağaçlarımızdan üretilen sızma zeytinyağı ve zeytin çeşitlerimiz, taze organik malzemeler ile hazırlanan, geleneksel İzmir'in boyozu, gevreği ve yöresel otlarından sıcacık börek çeşitlerini içeren zengin serpme kahvaltımız ile ağzınızın tadı olacağız.

Beliz'i Boutique Hotel misafirlerimiz ise ister kendi teraslarında, ister havuz başındaki özel kamelyamızda Ege lezzetlerimize asla doyamayacaksınız. Sizi, Köyce Teras Restoranımız her sabah 08:30 ile 12:30 saatleri arasında mis gibi bir kahvaltıya bekliyoruz.

Havuzbaşında keyif zamanı!

Yazın sıcağından, şehrin gürültüsünden uzak Ege’nin serin meltemi eşliğinde havuzbaşında dinlenmek isteyen misafirlerimiz için atıştırmalıklardan oluşan snack mutfağımız ve serinletici kokteylerimizle ruhunuzu ve bedeninizi ferahlatıp, doğanın sesleri ile başbaşa kalacağınız bir yer. Kuş cıvıltısı mı? Maalesef onun için bir şey yapamıyoruz.

Haydi, hergün saat 08:00 ile 18:30 saatleri arasında havuzbaşına keyif çatmaya…